O nas

Przemyślenia Niekrytego Malwersa to projekt od samych graczy, krok naprzód wpływający na całokształt gry dzięki temu, iż pamiętamy jak to jest stawiać pierwsze kroki w świecie Malwersów, jak wiele błędów popełnialiśmy i ile drobnych z pozoru rzeczy nam umykało. Chcemy podzielić się wiedzą nie tylko z nowymi graczami, ale również z tymi z równie dużym jak i większym doświadczeniem od naszego. Publikować będziemy noty począwszy od opisu prostych mechanizmów gry, przechodząc przez różnego rodzaju poradniki mniej lub bardziej zaawansowane, wreszcie skończywszy na kilkudniowym przekroju zdarzeń ze strony społeczności. Postaramy się systematycznie dodawać nowe materiały odpowiednio je przygotowując i tagując, dzięki czemu w każdej chwili będziecie mogli znaleźć to, czego potrzebujecie. 

Jak już wspomniałem, dzięki temu, że sami jesteśmy graczami będziemy mogli doskonale uderzyć w potrzeby czytelników jak i przedstawiać będziemy satyryczny obraz odzwierciedlający stan świata Malwersów, ponieważ nie zawsze jest tak, jak my- gracze byśmy tego chcieli. Być może poprzez taki przekaz twórcy będę mogli w przyszłości lepiej trafiać w nasze potrzeby nie tylko skupiając się na swoich priorytetach, bo w końcu to my jesteśmy ich filarem, nie odwrotnie.

W każdym poście jaki zamieścimy znajdziecie krótką informację kto zamieścił dany post, informacja ta znajduje się ma stronie głównej w nagłówku posta, dzięki czemu w razie pytań czy sugestii odnoszącej się bezpośrednio do treści będziecie mogli napisać do autora. Oczywiście co ważne- każda Wasza sugestia czy opinia na temat strony, zamieszczanych postów, tematyce jest dla nas bardzo ważna i zawsze możecie napisać do nas poprzez kontakt lub bezpośrednio do jednego z nas. Blog ten jest w pierwszej kolejności dedykowany przedstawianiu rzeczy takimi, jaki są, dlatego każdy Wasz pomysł na dalszy rozwój strony jest mile widziany a jedyne o co Was prosimy, to o kulturę osobistą i zrozumienie, że nie wszystko da się zrobić "na zaraz".

Pozdrawiamy Was i mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać regularnie, bo ilość wejść również się dla nas liczy :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz


Regulamin dodawania komentarzy:
1. Użytkownik publikuje informacje i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.
2. Zabronione jest umieszczanie przez Komentujących na portalu treści sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa oraz dobrymi obyczajami
3. Komentarz dodany do konkretnego artykułu musi dotyczyć właśnie tego artykułu, inne nie będą publikowane.
4. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić możliwość umieszczania komentarzy, usunąć komentarze z Serwisu lub zmienić zasady ich funkcjonowania.