Oficjalna strona na FB!

Zapraszamy również na oficjalną stronę Malwersi na Facebook'u!

środa, 28 maja 2014

Lekkich obyczajów słowniczek twój.

Lekkich obyczajów słowniczek twój.

Zaczynając swą przygodę w świecie Malwersów, prawie każdy nowy gracz ma problem z odnalezieniem się w rozbudowanych opcjach gry. Mnogość możliwości jakie mamy do dyspozycji często sprawia, że czujemy się przytłoczeni. Na szczęście autorzy gry przychodzą nam z pomocą w formie samouczka. Poradnik został stworzony przejrzyście i pozwala nam na zapoznanie się z podstawowymi funkcjami gry… Jednak o tym napiszemy kiedy indziej.
Rozpoczynając grę wcześniej czy później otworzysz czat ogólny, a tam czeka Cię zderzenie z różnymi wypowiedziami, skrótami myślowymi oraz wszelkiej maści poglądami. Teraz pewnie zastanawiasz się o co chodzi gdy ktoś pisze „Daj popa”Oto kilka wyrażenie z którymi powinieneś się zaznajomić.

*) Pop – Potoczna nazwa
zbieranego przez graczy poparcia elektoratu.

Poradnik: Jak skutecznie zarządzać grupą?


Dzisiaj mamy tą przyjemność zaprezentować Wam jeden z pierwszych i na pewno nie ostatnich poradników, które skupiają się na tematyce grupowej. Pisząc go z początku nie spodziewałem się, że absolutne -moim zdaniem- podstawy wydłużą się na tyle stron.
W zamiarze mamy na pewno poruszenie jeszcze kilku kwestii i udostępnienie ich pod nazwą poradnika zarządzania grupą cz.2 tym razem odnosząc się do relacji zewnątrz grupowych, perspektywy członków a wprowadzane zmiany oraz kooperacji lidera i zastępcy.

Jak na samym początku i końcu zaznaczałem, poradnik kieruję zarówno dla bardziej jak i mniej doświadczonych graczy.