czwartek, 28 sierpnia 2014

Przedmioty Bonusowe

Jak zapowiadano w Aktualnościach czwartkowych (21/08/14) do gry wprowadzone zostały Przedmioty Bonusowe. Przedmioty te -jak sama nazwa sugeruje- zawierają dodatkowe profity, niekoniecznie wspomagające daną konkurencję walki jak dotychczas.

Jak autor zaznacza: Przedmioty te występować będą w losowe dni od poniedziałku do niedzieli również o losowej godzinie. Zatem nie pozostaje nic innego, jak sprawdzać co jakiś czas. Czas występowania wynosić będzie 2 godziny, a więc spokojnie można będzie je wychwycić.


1 komentarz:

  1. Niekryty krytyk2 września 2014 10:21

    Autor zaznacza w newsie ze moze byc dostepny przez caly tydzien od 8 do 23.... A nie jak bonus akcji od pn do pt.

    OdpowiedzUsuń


Regulamin dodawania komentarzy:
1. Użytkownik publikuje informacje i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.
2. Zabronione jest umieszczanie przez Komentujących na portalu treści sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa oraz dobrymi obyczajami
3. Komentarz dodany do konkretnego artykułu musi dotyczyć właśnie tego artykułu, inne nie będą publikowane.
4. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić możliwość umieszczania komentarzy, usunąć komentarze z Serwisu lub zmienić zasady ich funkcjonowania.