środa, 30 lipca 2014

Niedziałająca Strona Malwersi.pl


  Drodzy gracze, z powodu ataków rumuńskiej grupy partyzanckiej, którą dowodzi haker Emil, gra chwilowo przestała funkcjonować.
Nasi najznamienitsi webmasterzy pracują nad tym by ubić robaka.

Specjalna szczepionka ma dotrzeć do serwerowni na godzinę 22:00.

Na tę chwilę możemy sobie pooglądać obrazek

Nieoficjalnie, nasza reporterka dowiedziała się że, prawdopodobną przyczyną tego zajścia jest nieopłacenie usług informatycznych, które przeprowadzał Emil. 
Bliski współpracownik Stacha Kozaczenki poza kamerami powiedział nam również, 
iż po wprowadzeniu "Jazda po bandzie" ludzie przestali kupować krd i ciężko jest utrzymać serwery. 

Drodzy gracze postaramy się na bieżąco informować was o skutkach ataku, oraz o tym co tak naprawdę było przyczyną zniknięcia gry od godziny 19:00.

1 komentarz:

  1. Może zrobimy. My prawdziwi malwersi, zrzutkę na opłatę serwera :) aaa .. i jak ta szczepionka okaże się cud-lekiem to ja poproszę dwie sztuki tak na wszelki wypadek :)

    OdpowiedzUsuń


Regulamin dodawania komentarzy:
1. Użytkownik publikuje informacje i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.
2. Zabronione jest umieszczanie przez Komentujących na portalu treści sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa oraz dobrymi obyczajami
3. Komentarz dodany do konkretnego artykułu musi dotyczyć właśnie tego artykułu, inne nie będą publikowane.
4. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić możliwość umieszczania komentarzy, usunąć komentarze z Serwisu lub zmienić zasady ich funkcjonowania.