niedziela, 20 lipca 2014

Jeszcze Blog nie umarł- Bo są wakacje

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród...”

      Witam was kochani, w ten jakże piękny niedzielny przed wieczorek. Tak jest stworzyłem nowe słowo w słowniku języka polskiego. Otóż na tym przed wieczorku leżakuje jeszcze na plaży. A co za tym idzie chciał bym pogratulować nielicznym, a może i licznym Malwersom, którzy wybrali w ciemno dni urlopowe (w styczniu lub lutym, bo musieli) z nadzieją, że będzie piękna pogoda. 
     Otóż trafiliście w szóstkę tak jak ja :)
*kliknij żeby se se se powiększyć (a warto)


Doszły mnie słuchy o złych wróżbach nt naszego bloooga. 

Chciał bym w tym krótkim wpisie zapewnić, że cały czas zbieramy materiały na jesienną ramówkę. 

Skoro Tusk odpuścił aferę taśmową na czas wakacji, gibaza ma wolne, Kozaczenko smaży jajka na Majorce za wasze KRD, a większość z was próbuje wykorzystać piękne dni końca lipca- bo niewiadomo czy sierpień nie będzie ulewny… 

To nie rozumiem czemu ja lub Niekryty nie możemy też po sączyć browara nad morzem \ jeziorem \ doliną oczkiem partnerki i odpocząć. 
*Klikni żeby powiększyć cycki :))


Reasumując: tym którzy już są w połowie urlopu współczuję bo bliżej jak dalej do powrotu w monotonność, a tym którzy są na starcie zazdroszczę. 
Życzę udanych wakacji, pogody oraz smacznych obiadków w knajpce u cioci Krysi, ale pamiętajcie salmonella nie śpi :P 

Jeszcze Blog nie umarł póki my żyjemy.. To mówiłem ja StaryMalwers na rauszu J

0 komentarze:

Prześlij komentarz


Regulamin dodawania komentarzy:
1. Użytkownik publikuje informacje i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.
2. Zabronione jest umieszczanie przez Komentujących na portalu treści sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa oraz dobrymi obyczajami
3. Komentarz dodany do konkretnego artykułu musi dotyczyć właśnie tego artykułu, inne nie będą publikowane.
4. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić możliwość umieszczania komentarzy, usunąć komentarze z Serwisu lub zmienić zasady ich funkcjonowania.