czwartek, 12 czerwca 2014

Znikające Mega Wałki? Problemy Kozaczenki?? Stacja DDTVM- tylko u nas dowiesz się o co chodzi.

Z ostatniej chwili!!! 

Relacja z pikiety urządzonej przed siedzibą Stacha Kozaczenki. 
Od Godziny 14:00 na ulicy Malwersowej 13 zbiera się niezadowolony tłum graczy.
Rozmawiając z piketującymi pod siedzibą Stacha, można odczuć, iż ostatnie posunięcie w kwestii mega wałków doprowadziło do furii większą grupę graczy niż przypuszczano.


   Dla mniej wtajemniczonych dodam tylko, że 2 czerwca 2014r. po spotkaniu Stacha z ministrem Jackiem, w grze „poznikała” pewna ilość mega wałków. 
  

    Gracze, którzy od dość długiego czasu szkolili umiejętności potrzebne do wałków, tym razem nie wytrzymali nerwowo. Wśród gwaru protestujących można usłyszeć…

Rozmawiając z przywódczynią protestu dowiedziałem się, że tym razem Adminom nie ujdzie to na sucho. „Jako, że Stach jest najbardziej rozpoznawalną twarzą administracji, zebraliśmy się tu by pokazać, że my też mamy coś do powiedzenia w tej kwestii”
Rozglądając się dookoła śmiem twierdzić, iż akcja zapoczątkowana przez filigranową przywódczynie nabiera rozmachu. Powstają umocnienia, ludzie donoszą worki z piaskiem, jajka, szpadle, wygląda to jak Majdan w skali 1:25.
*Kliknij aby powiększyć


*Kliknij aby powiększyć
Chcąc uspokoić zebranych Kozaczenko postanowił przemówić do zebranych jednakże jak donoszą media….
*Kliknij aby powiększyć
    Chwile potem zgromadzony tłum ucichł zaciekawiony poczynaniami Staszka, który z wielkim wysiłkiem wypchnął na taras swój 84” telewizor kupiony dzięki hojności ludzi kupujących KRD.
Na ekranie pojawił się nie kto inny jak:
Witam zebranych!Zmiany w mega wałkach jak i różne inne zmiany na początku gry (rozmieszczenie imprez, przekrętów, prac, szkoleń). spowodowane są chęcią uporządkowania wszystkiego w grze tak, żeby dla każdego gracza jasne było czego może się spodziewać i w jakim momencie. Mega Wałki to rzecz specjalna w grze, od nie dawna dostępna jest dopiero od 15 poziomu, i jako że jest rzeczą specjalną nie powinna być tak łatwo dostępna dla wszystkich. Konsultując się ze Staszkiem uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla wszystkich, tych z dłuższym stażem gry, oraz tych którzy dopiero zaczynają przygodę. Kolejnym argument przemawiający za tymi zmianami, to ilość osób które rezygnują z gry od razu na początku, widząc milion różnych opcji. Teraz większość jest zablokowana i w miarę przechodzenia gry, poszczególne rzeczy odsłaniają się. Nowy gracz teraz wie, że nowe przekręty ma dostępne co 5 poziomów, a nowe mega wałki co jeden. Chce przechodzić misję i awansować wyżej, bo w tym ma jakiś cel, wie że coś tam jest nowego, na czym może jeszcze zarobić.” I powtarzamy żadne Mega wałki nie zostały zabrane, a mało tego zostało dodanych kilka nowych. „Jeżeli gracz awansuje na poziom wyżej i nie ma nowego mega wałka oznacz to, że wykręcił go już wcześnie.”
Staszek chcąc zabrać swój cenny telewizor z powrotem usłyszał za plecami. 
*Kliknij aby powiększyć
 Ktoś z tłumu nie wytrzymał, wyrwał się przeskakując barykadę - jednocześnie chwytając za szpadel. Posturą przypominał geparda pędzącego za zdobyczą, zwalniając przy forsowaniu złotej bramy Stacha, można było dostrzec podobiznę Gulczasa. Tak, to musiał być on!!! Za nim ruszyli inni. Gulczas wymachując szpadlem w lewo i prawo krzyczał „Panie Staszku choć pan porozmawiać!” Willa Stacha została opanowana przez strajkujących. Biedny Staszek czując już kilka kiji na grzbiecie zadanych przez Hondzie czmychnął czym prędzej w między salonem a pokojem rekreacyjnym wprost do toalety…

- Czy Stach uszedł cało z opresji?
- Co stało się z 84 calowym telewizorem?
- Czy Hondzie udało się Dopaść Staszka?
- I kim jest ten Jacek co ma łysą glace i fajną pracę?

Tego oraz wielu innych rzeczy dowiecie się niebawem z news-ów w grze, oraz z naszego bloga.


I pamiętaj Stachu nie z nami takie numery :)))
Walczmy o swoje.2 komentarze:

  1. Stacha nie widać, pewnie honda go dopadla ; P

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwiał mi ;o( ale prędzej czy pózniej wpadnie w moje ręce ;o)

    OdpowiedzUsuń


Regulamin dodawania komentarzy:
1. Użytkownik publikuje informacje i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.
2. Zabronione jest umieszczanie przez Komentujących na portalu treści sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa oraz dobrymi obyczajami
3. Komentarz dodany do konkretnego artykułu musi dotyczyć właśnie tego artykułu, inne nie będą publikowane.
4. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić możliwość umieszczania komentarzy, usunąć komentarze z Serwisu lub zmienić zasady ich funkcjonowania.