poniedziałek, 26 maja 2014

Parę słów na wstępie

Przeglądając Internet w poszukiwaniu godnej pozycji do wzbogacenia swojego wolnego czasu natkniemy się zdecydowanie na masę gier przeglądarkowych, gdzie złotym mieczem zetniemy głowę jakieś bestii walcząc o względy naszej królowej, podlejemy nowe plantacje lub zabijemy kolejnego aliena. Czas wrócić do rzeczywistości i wykazać się ..Umiejętnością kombinowania. Gra, którą będziemy Wam przedstawiać i opisywać jest grą na miarę naszych czasów- to świat polityki, interesów, giełdy, przekrętów i koneksji, gdzie każdy kreuje ścieżkę do bogactwa swojej postaci.

Jak na każdą grę przystało po wyborze nazwy użytkownika zaczynamy pogoń za pieniądzem. Do wyboru mamy różne sposoby ich pozyskania: prace, przekręty, mega wałki, ataki na innych Malwersów czy inwestowanie.
W grze dostępna jest również opcja umieszczania pieniędzy w lokaty, niestety system ten jest bardzo mało opłacalny i nieproporcjonalnie długi do samej możliwości zysku, na szczęście mądrze lokując pieniądze w przedmioty dość szybko możemy podjąć się ataków i piąć się po drabinie najbogatszych osób i rankingu zysku z walk. Do tego przygotowane są przez twórców ciekawe misje, dzięki którym awansujemy na wyższe poziomy odblokowując możliwość kupna nowych przedmiotów lub wykonania nowych przekrętów i mega wałków dających zarówno pieniądze jak i umiejętności niezbędne do przejścia w dalsze etapy gry. Po pewnym czasie stać nas będzie na zakup biznesów, gdzie zysk będzie w zależności od naszego wyboru- albo pewny (biznesy na legalu, z mniejszym zyskiem) -albo z ryzykiem wpadki do więzienia na krótki czas (biznes poza prawem, lecz z większym zyskiem). Dokładnym etapom i kalkulacją zajmiemy się w poradniku, który z pewnością niedługo przygotujemy.

Sama gra prezentuje sobą bardzo ciekawy przykład „Polski w krzywym zwierciadle”, wystawiane akcje, misje, newsy oraz bonusy są rzeczywistymi wydarzeniami z kraju oraz świata i nie raz jesteśmy bohaterem finezyjnego wałka bądź światkiem skandalu a prezentowane grube ryby to znani ludzie polityki i show-biznesu. Dodatkowym atutem prezentowanej pozycji jest możliwość tworzenia własnych akcji i tylko wyobraźnia jest już w stanie nas ograniczyć. Innymi słowy gra Malwersi.pl to nietypowa propozycja dla każdego chcącego spróbować sowich sił w świecie pieniądza i władzy.


O blogu czyli co i jak


Pisząc tego bloga mamy zamiar stworzyć coś od samych graczy, obiektywne pisanie, poruszanie ciekawych tematów i chęć zainteresowania przyszłych Malwersów. Kierujemy go zarówno dla nowych osób jak i doświadczonych Malwersantek i Malwersantów, dlatego znajdziecie tu nie tylko tipsy & porady, ale również przeglądy tygodniowe akcji i najważniejszych wydarzeń w świecie Malwersów. Co jakiś czas udostępniać będziemy przygotowane dla Was poradniki o różnej tematyce- począwszy od pierwszych kroków, skończywszy na tworzeniu i zarządzaniu grupą i własną społecznością. Wraz z upływem czasu oraz Waszych sugestii forma przedstawianych wpisów z całą pewnością przybierze ciekawy wygląd i z każdym nadesłanym nam pomysłem będziemy się liczyć. Polecajcie, komentujcie, piszcie do nas a będzie tak, jak być powinno, czyli: dużo i konkretnie :). Pragniemy jeszcze zakomunikować, iż strona jest w stałej budowie i choć nie wszystko jeszcze jest jak należy, to staramy się nadać temu ręce i nogi. Do zakładki kontakt w celu wyrażenie opinii czy cennych sugestii na dalszy rozwój strony zapraszamy: tutaj!
Źródła obrazów: http://torun.jezuici.pl/wp-content/uploads/2012/10/Start.jpg

0 komentarze:

Prześlij komentarz


Regulamin dodawania komentarzy:
1. Użytkownik publikuje informacje i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.
2. Zabronione jest umieszczanie przez Komentujących na portalu treści sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa oraz dobrymi obyczajami
3. Komentarz dodany do konkretnego artykułu musi dotyczyć właśnie tego artykułu, inne nie będą publikowane.
4. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić możliwość umieszczania komentarzy, usunąć komentarze z Serwisu lub zmienić zasady ich funkcjonowania.